Американського "воєнкора" і "добровольця" в окупованому Донецьку викрали люди у військовій формі

Американського "воєнкора" і "добровольця" Бентлі Рассела Боннера в окупованому Донецьку викрали люди у військовій формі. Про це з посиланням на його родичів пишуть місцеві Телеграм-канали.

Його дружина розповіла, що в понеділок, 8 квітня, близько 16 години він, перебуваючи в Петровському районі обласного центру, виїхав "на обстріл". О 18 годині дружина знайшла його машину, без ключів, із розбитим телефоном, окулярами і бейсболкою. Пістолет Рассела не знайшли. 

У вівторок хтось викрав і машину. 

Очевидці розповіли родичам, що Бентлі Рассел був заарештований людьми у військовій формі.

Уродженець США, пропагандист кремлівської медіагрупи Рассел Бентлі з 2014 року брав участь у російській агресії проти України. Має громадянство РФ. 

Перейшовши на пропагандистську роботу, Рассел Бентлі оселився в Донецьку і одружився з місцевою дівчиною. Дружина і повідомила про зникнення чоловіка.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті