Активісти національних рухів РФ вийдуть на антіімперські мітинги по всьому світу

Суспільно-політична платформа Ліга Вільних Націй готовить проведення серії мітингів в різних країнах світу, які пройдуть під гаслом "Freedom for captive nations!". Про це завтра, 20 липня, буде йти мова під час ZOOM прес-конференції учасників. Про це повідомляють організатори заходу, - пише Lb.ua.

Ліга Вільних Націй – суспільно-політична платформа, що об’єднує національні рухи башкир, бурятів, інгерманландців, козаків, калмиків, татар та ерзян.

Під час прес-конференції активісти та громадські діячі, що виступають за деколонізацію Російської Федерації, розкажуть про найближчі кроки, які будуть запроваджені Лігою в рамках проведення Тижня поневолених народів.

Зокрема, про підготовку до проведення серії мітингів в різних країнах світу, які пройдуть під гаслом "Freedom for captive nations!".

На прес-конференції будуть присутні представники від національних рухів: башкирського, бурятського, інгерманландського, козачого, калмицького, татарського та ерзянського.

Нагадаємо, що раніше представники Ліги вільних націй закликали президента США Джо Байдена допомогти відділитися від росії.

Статті

Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Всі статті