Активісти національних рухів РФ вийдуть на антіімперські мітинги по всьому світу

Суспільно-політична платформа Ліга Вільних Націй готовить проведення серії мітингів в різних країнах світу, які пройдуть під гаслом "Freedom for captive nations!". Про це завтра, 20 липня, буде йти мова під час ZOOM прес-конференції учасників. Про це повідомляють організатори заходу, - пише Lb.ua.

Ліга Вільних Націй – суспільно-політична платформа, що об’єднує національні рухи башкир, бурятів, інгерманландців, козаків, калмиків, татар та ерзян.

Під час прес-конференції активісти та громадські діячі, що виступають за деколонізацію Російської Федерації, розкажуть про найближчі кроки, які будуть запроваджені Лігою в рамках проведення Тижня поневолених народів.

Зокрема, про підготовку до проведення серії мітингів в різних країнах світу, які пройдуть під гаслом "Freedom for captive nations!".

На прес-конференції будуть присутні представники від національних рухів: башкирського, бурятського, інгерманландського, козачого, калмицького, татарського та ерзянського.

Нагадаємо, що раніше представники Ліги вільних націй закликали президента США Джо Байдена допомогти відділитися від росії.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті