Агент партизанського руху "Атеш" виявив ППО в Тульській області РФ

Агент військового руху українців і кримських татар "Атеш" виявив ППО в Тульській області Росії. Про це повідомив Телеграм-канал "Атеш" 31 травня.

"Агент "АТЕШ" виявив ППО в Тульській області, – сказано в повідомленні. – На відео відрізок дороги Р140 Петелине – Осина Гора, що знаходиться в передмісті Тули".

Уточнюється, що росіяни розгорнули безліч систем ППО, щоб захистити об'єкти військового виробництва типу "ТУЛАЧЕРМЕТ", де розгорнули виробництво боєприпасів.

"Інформацію передано потрібним людям, чекаємо результатів", – ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що український партизанський рух "Атеш" для розвалу російської армії зсередини активно вербує агентів у Сибіру.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті