Адміністратори лисичанського ЦНАПу працюватимуть в Запоріжжі та Обухові з вересня (адреси)

З вересня на базі гуманітарних хабів в Запоріжжі й Обухові впроваджуються віддалені робочі місця адміністраторів лисичанського ЦНАПу з використанням мобільного кейсу. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 23 серпня.

"Заявники, незалежно від їх місця реєстрації, можуть подати там повідомлення про пошкоджене або зруйноване власне нерухоме майно внаслідок військової агресії", – сказано в повідомленні.

Адміністративні послуги є безкоштовними. Надання адміністративних послуг відбуватиметься згідно з графіком:

- м. Запоріжжя, вул. Сєдова, буд. 5, каб. 46, 47, перший понеділок щомісяця з 10:00 до 15:00;

- м. Обухів, вул. Київська, буд. 132/2, перший четвер щомісяця з 10:00 до 15:00.

Раніше повідомлялось, що діти з окупованої Луганщини можуть безкоштовно оздоровитися та відпочити. Триває прийом заявок.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті