Адміністратори лисичанського ЦНАПу працюватимуть в Запоріжжі та Обухові з вересня (адреси)

З вересня на базі гуманітарних хабів в Запоріжжі й Обухові впроваджуються віддалені робочі місця адміністраторів лисичанського ЦНАПу з використанням мобільного кейсу. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 23 серпня.

"Заявники, незалежно від їх місця реєстрації, можуть подати там повідомлення про пошкоджене або зруйноване власне нерухоме майно внаслідок військової агресії", – сказано в повідомленні.

Адміністративні послуги є безкоштовними. Надання адміністративних послуг відбуватиметься згідно з графіком:

- м. Запоріжжя, вул. Сєдова, буд. 5, каб. 46, 47, перший понеділок щомісяця з 10:00 до 15:00;

- м. Обухів, вул. Київська, буд. 132/2, перший четвер щомісяця з 10:00 до 15:00.

Раніше повідомлялось, що діти з окупованої Луганщини можуть безкоштовно оздоровитися та відпочити. Триває прийом заявок.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті