А що трапилось? В окупованому Севастополі скасували новорічні концерти та масові гуляння

В окупованому Севастополі скасували новорічні концерти та масові гуляння. Про це повідомив так званий "мер" Севастополя Михайло Развожаєв в ефірі місцевого телебачення.

"Прийнято рішення, як і в багатьох регіонах нашої країни, що жодних концертів і масових новорічних гулянь ми проводити не будемо. Ні з запрошеними зірками, ні з нашими колективами. По-перше, не дуже доречно, по-друге, кошти, які б довелося на це витратити, ми знайдемо як по-іншому витратити. Наприклад, проведемо дитячі ялинки для дітей-учасників СВО", - заявив він.

Як повідомлялося раніше, Кремль рекомендував регіонам та російським державним компаніям у святкуванні новорічних свят виявити стриманість у витратах, а також не забувати про учасників "спеціальної військової операції".

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті