57-річний Медведєв знову психує: обізвав 42-річну Бербок "німецькою бабкою"

Дмитро Медведєв – заступник путіна в раді безпеки РФ – написав пост, який присвятив відмові України від запропонованого росією «різдвяного перемир'я». Водночас Медведєв образив німецьких політиків і главу МЗС ФРН Анналену Бербок, - повідомляє "BILD на русском".

На думку Медведєва, пропозицією "перемир'я" українцям «була простягнута рука християнського милосердя», яку вони відкинули. Медведєв пошкодував людей, які «втратили можливість сходити до церкви», а українських політиків він назвав «свинями», які не мають «ніякої віри і вродженого почуття подяки» і які «розуміють лише грубу силу і верескливо вимагають жратву від господарів».

У своєму посту заступник голови ради безпеки не залишив без уваги і німецьких політиків.

«Навіть малограмотна німецька бабка Бербок і низка інших смотрящих за європейським свинарником встигли вякнути про неприпустимість перемир'я. Ну, спадкоємці нацистів ніколи не шкодували ні людей, ні тварин. Їм не звикати…», - написав Медведєв у Telegram.

У повідомленні нагадується, що раніше міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок висловила недовіру з приводу оголошеного Кремлем «різдвяного перемир'я».

«Так зване припинення вогню не принесе ні свободи, ні безпеки людям, які мешкають у щоденному страху під російською окупацією. Тому ми продовжуватимемо підтримувати українців – щоб вони знову могли жити у світі та самовизначенні», - написала Бербок у Twitter.

Зазначимо, що Медведєву – 57 років, а Аннелені Бербок – 42 роки.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті