500 поліцейських нестимуть службу в закладах освіти. Кабмін вніс відповідні зміни

Уряд вніс зміни, які дозволять долучити поліцію охорони до посилення безпеки в українських школах. Про це повідомив голова Уряду Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі 22 грудня.

"Вже найближчим часом 500 поліцейських нестимуть службу в закладах освіти. Вони забезпечать охорону правопорядку, взаємодію з адміністраціями шкіл, пропускний режим", - зазначив Шмигаль.

Також він наголосив, що це один із ключових елементів підвищення безпеки освітнього процесу разом зі створенням надійних та комфортних укриттів.

Як повідомлялось раніше, поліція Донеччини охороняє 11 шкіл на території можливих бойових дій.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті