15-річному синові Кадирова присвоїли звання "Героя Чеченської республіки" 

15-річному Адаму Кадирову, який нещодавно показово побив засудженого Микиту Журавеля, присвоєно звання "Героя Чеченської республіки". Про це заявив депутат Держдуми РФ від Чечні Адам Делімханов, який доводиться "герою" двоюрідним дядьком, - повідомляє Бі-бі-сі.

Делімханов у своєму телеграм-каналі називає Адама Кадирова "яскравим прикладом винятково грамотної, всебічно освіченої і цілеспрямованої молодої людини".

Наприкінці вересня глава Чечні Рамзан Кадиров опублікував відео, на якому його син Адам б'є обвинуваченого в спаленні Корану 19-річного росіянина Микиту Журавеля. У пості, який супроводжував відео, Рамзан Кадиров підкреслив, що пишається вчинком сина.

Публікація ролика викликала хвилю обурення в соцмережах. Однак російська влада досі відмовляється коментувати відео, хоча, на думку юристів, опитаних Бі-бі-сі, людей, причетних до зображеного на відео побиття, а також Кадирова, який поширив це відео, можна притягнути до відповідальності щонайменше за дев'ятьма статтями російських законів.

Микиту Журавеля, заарештованого за звинуваченням в образі почуттів вірян після спалення Корану, доправили до Чечні наприкінці травня за особистим розпорядженням глави СКР Олександра Бастрикіна. За версією слідства, на допиті юнак дав свідчення, що спалив Коран нібито "за вказівкою українських спецслужб" за винагороду в 10 тисяч рублів.

Раніше повідомлялось, що МВС відмовило в порушенні кримінальної справи щодо сина Кадирова, тому що він ще маленький.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті