МВС відмовило в порушенні кримінальної справи щодо сина Кадирова, тому що він ще маленький

МВС винесло відмову в порушенні кримінальної справи щодо сина глави Чечні Ахмата Кадирова, який побив активіста Микиту Журавеля в СІЗО. Про це пише ТК "BAZA".

У поліції пояснили, що Адаму Кадирову 15 років, тобто в нього не настав вік кримінальної відповідальності за подібні злочини.

Як повідомлялося раніше, Микита Журавель був заарештований за спалення Корану. Для проведення слідства і суду його етапували в Чеченську республіку. Адам Кадиров разом із батьком прийшов у СІЗО Грозного і безкарно побив підслідного. Рамзан Кадиров і низка високопоставлених чиновників із Чечні заявили, що пишаються вчинком Адама і вважають, що він вчинив як "справжній чоловік".

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті