"10 років Афгану повторили за рік". Російський пілот розповів про втрати і проблеми авіації РФ

Російська авіація в Україні втратила стільки ж бортів в Україні за рік, як і за 10 років війни в Афганістані. Про це в інтерв'ю BBC розповів пілот Дмитро Мішов.

"Втрати серед льотчиків великі. Якщо порівнювати, припустимо, з Афганом, я знаю, що там 333 вертольоти втратили. А в нас 10 років Афгану повторили за рік", - заявив він.

26-річний лейтенант наприкінці травня втік із Росії і здався міграційній владі Литви. Лише після своєї втечі він поспілкувався з журналістами і розповів про проблеми російської авіації.

Так, за його словами, його полк за рік війни втратив 20% гелікоптерів - із 40-50 бортів два знищили диверсанти, а ще 6-7 були збиті на фронті. Ба більше, Мішов заявив, що в перший день вторгнення росія втратила п'ять вертольотів.

"Ось коли сказали, що втрат немає, у перший же день у мене загинув однокурсник. Там було втрачено п'ять бортів і два екіпажі", - заявив він.

Нагадаємо, раніше інший окупант скаржився, що в його підрозділі 600 солдатів не повернулися з відпусток.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті