Вверх

Документы, подписанные в Минске, где фактически признается субъектность "ДНР/ЛНР", не имеют юридической силы без согласия Рады. Об этом сообщил нардеп "Слуги народа" Никита Потураев в Фейсбуке.

Он призвал не поддаваться истерике. "Послухаємо спокійно Андрія Єрмака, і виважено будемо визначати свої позиції. Війна не пробачає емоційних рішень. А війна з Росією триває - хай би що не написали та прийняли у Мінську. І жоден вірус або карантин не зупинить українців - включно з народними депутатами всіх, крім однієї, фракцій - у разі загрози незалежності, суверенності та територіальній цілісності.Ніхто Україну не «здасть» - ні Президент, ні Верховна Рада, ні Уряд, ні військо, ні суспільство", - отметил Потураев.

Также он подчеркнул, что эти документы не имеют юридической силы без согласия парламента. "Я хочу всім, друзі, нагадати, що будь-які папірці з Мінська є юридично нікчемними без підтвердження відповідними актами Верховної Ради. Та от, я ще раз наголошую, що Верховна Рада національних інтересів не здасть. Так що не треба нам закидати казна-що. У Президенті я теж упевнений", - написал он.

Как сообщалось ранее, в Минске подписаны договоренности о создании органа, которым фиксируется субъектность ОРДЛО, а Россия оказывается в статусе гаранта-наблюдателя. 

МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: