Правоохоронці затримали хлопця, який розстріляв будинок редакції газети

Правоохоронці встановили, хто саме пошкодив стріляв в вікно редакції ТзОВ «Експрес», – повідомили у ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.

В ході проведених оперативно-розшукових заходів було встановлено, що до даних подій може бути причетний мешканець сусіднього будинку – 20-річний безробітний. Під час огляду в його помешканні виявили та вилучили пневматичну рушницю Иж-38с російського виробництва та більше 200 свинцевих кульок до неї.
Вилучені кульки були аналогічними по структурі та калібру із кулькою, вилученою під час огляду пошкодженого вікна редакції.
Зі слів власника рушниці, він ще з 2004 року займався кульовою стрільбою та справді здійснював постріли по деревах, що знаходились у напрямку редакції газети. Чоловік твердить, що робив це для відпрацювання навичок стрільби і в приміщення «Експресу» не цілився, стріляв виключно заради розваги.
На даний час проводяться усі необхідні дослідження та експерименти.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Луганск
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студий и ноль копеек из бюджета: место компактного проживания ВПЛ от Беловодской громады

По сути, это обычный одноэтажный дом на четыре полностью отдельные квартиры. Для этих квартир общим является только коридор – аналог просторного подъезда, тамбура.
Мир
04.02.2026
10:00

«Никакого перемирия. Надо раздавить укрофашистскую гадину». Российские СМИ об Украине

"Мы не просто сражаемся с солдатом в окопе. Мы методично и профессионально разрушаем систему, которая позволяет этому солдату существовать как боевой единице. Это сложная, но крайне эффективная работа"
Страна
03.02.2026
15:00

Почему в январе 2026 года ВПЛ остались без выплат, и что делать

Речь идёт о сотнях тысяч людей, которые остались без денег в зимний период, в разгар войны и отключений электроэнергии. Для многих из них прекращение пенсии означает невозможность оплатить жильё, лекарства или базовые потребности.
Все статьи