Івано-Франківськ приєднається до всеукраїнської акції "Велодень"

З нагоди Всеукраїнського Велодня-2009 у неділю, 24 травня о 10:30 найактивніші велосипедисти Івано-Франківська зберуться на велопробіг вулицями міста, щоб привернути увагу влади та водіїв авто до проблем велосипедистів, - повідомляє кореспондент "Острова".

Ініціатором проведення акції в Івано-Франківську виступила громада велосипедистів міста. У цей час схожі велопробіги відбудуться у понад 20-ти обласних центрах і містах України.
Метою акції є демонстрація повноцінності, ба навіть переваг альтернативного автомобілям велотранспорту. Учасники мають намір привернути увагу влади Івано-Франківська до необхідності створення умов для безпечного руху на дорогах та підвищити повагу водіїв до всіх учасників дорожнього руху.
Втім, велосипедисти Івано-Франківська жодним чином не протистоять водіям автомобілів чи пішоходам. Незалежно від виду транспорту на дорозі повинен панувати лад, закон і атмосфера співробітництва, а не право сильного проти слабкого.
Акція відбудеться у неділю, 24 травня о 10:30. Велопробіг почнеться на площі перед Білим домом (вул. Грушевського, 21), а звідти пройде маршрутом: вул. Грушевського — вул. Грюнвальдська — Привокзальна площа — вул. Лепкого — вул. Незалежності — вул. Січових Стрільців — вул. Шевченка — поворот вправо перед парком Шевченка — вул. Мазепи — вул. Галицька — площа Ринок (ратуша).
Усі учасники зобов’язуються пересуватися містом, дотримуючись правил дорожнього руху, не перевищуючи швидкості, не створюючи аварійних ситуацій, не ускладнюючи руху автотранспорту та пішоходів. Усі учасники велопробігу, а також бажаючі приєднатися повинні бути споряджені у велошоломи, за бажанням — велоодежу, рукавиці.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Мир
15.10.2025
11:40

«Если освободим Николаев и Одессу, можно считать, бесповоротно победим НАТО». Российские СМИ об Украине

...Передача Киеву «Томагавков» «маловероятна, а все разговоры и заявления на эту тему делаются прежде всего для оказания давления на Россию и мировое сообщество».
Страна
14.10.2025
10:58

Павел Лакийчук: Летнее наступление провалилось, но Россия готовит новую кампанию, враг не отказался от планов захватить весь Донбасс

Герасимову пришлось перепланировать операцию. Именно об этом он и говорил, когда его выпустили на телевидение: "Мы будем продолжать осеннее наступление". То есть планируется новая операция, определяются ресурсы, и она реализуется.
Донбасс
12.10.2025
19:12

Педагогика особого назначения. Обзор СМИ оккупированного Донбасса

Как известно, в "молодых республиках" вечный праздник: день флага, день России, день "референдума"… На минувшей неделе местные СМИ активно отозвались на день рождения российского диктатора и на по-настоящему значимый праздник - День учителя....
Все статьи