На Рівненщині у приватному будинку виявлено незаконний спиртзавод



Спиртзавод у підвалі приватного будинку виявили співробітники Головного відділу податкової міліції державної податкової інспекції у м. Рівне, - повідомляє „ЗІК”.

Спиртзавод розміщувався в одній з господарських будівель приватної садиби села Зоря, що під Рівним. Спирт місцевий мешканець виготовляв з меляси. Виробництво, за свідченням спеціалістів, було масовим. В подальшому, як підозрюють фахівці, з продукції спиртзаводу робилася горілка.

Щодо спитрової установки, то вона виявилася досить протужною. Складалася з ректифікаційної установки висотою 3 метри, перегінного кубу на 700 літрів, ємкості для меляси на 3 тисячі 500 літрів, газового котла.

За результатами відпрацювання вилучено обладнання та сировину для виготовлення спирту та готовий спирт.

За цим фактом  приймається процесуальне рішення щодо порушення кримінальної справи за ст. 204 Кримінального кодексу України («Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів»).

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Донбасс
12.04.2026
17:47

Двенадцать потерянных лет, или «Мы всё про…» Обзор СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе СМИ оккупированного Донбасса опять работали в режиме «праздника, который всегда с тобой». На этот раз «ДНР» и «ЛНР» отмечали очередную годовщину «провозглашения» фейковых «народных республик». Задача у местных пропагандистов одна...
Мир
10.04.2026
17:10

Выборы в Венгрии. Страну ждет «Майдан»?

Президент Владимир Зеленский наряду с российским диктатором Путиным является один из самых ненавистных  политиков в стране. Поэтому  действительно ли Мадьяр  в случае победы продемонстрирует кардинальный отход от стиля Орбана - покажет время.
Мир
08.04.2026
21:40

«Наносим ядерный удар, а потом проводим публичные казни». Российские СМИ об Украине

«Не пора ли уже ударить по Банковской?». «Сколько можно миндальничать? А то противник пребывает в уверенности, что мы можем угрожать только постами Медведева в соцсетях»
Все статьи