В Італії запровадили спеціальний екзамен для дітей емігрантів

Пропозицію лідера групи Лега Норд у Камері депутатів Роберто Кота про запровадження у школах обов’язкових тестів для зарахування дітей іммігрантів ухвалили Камерою депутатів Італії,- повідомляє «Gazetaukrainska.com».

 

Тепер буде встановлено в італійських школах усіх рівнів спеціального екзамену з італійської мови. Хто з учнів не подолає цього екзамену буде направлений у спеціальні класи для «сприймання італійської мови перед тим, як бути остаточно долученими до загальних класів».

 

Багато політичних партій засудили це рішення, зрештою як і самі емігранти, оскільки це може мати на їхню думку негативний вплив на інтеграцію дітей-іноземців у школу. Проте цю пропозицію підтримав міністр освіти Маріастелла Джельміні. А прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі, у свою чергу, прокоментував: «Це не є расизм, це – здоровий глузд. Якщо не володієш італійською, неможливо вивчати інші предмети».

Після 31 грудня цього року буде заборонено зарахування іноземців до звичайних класів без проходження спеціального екзамену з італійської мови.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Страна
05.12.2025
12:19

Как 1000 и 6500 грн должны помочь украинцам пережить зиму, и что это означает для ВПО

Государство запустило очередной пакет помощи к зимнему периоду – программу "Зимовая поддержка". Это две денежные выплаты: единовременная помощь 1000 грн для всех граждан Украины, и 6500 грн для отдельных уязвимых категорий...
Страна Донбасс
04.12.2025
11:41

«Военные сделают то, что им прикажут» - офицер-дончанин о «выводе войск с Донбасса» и проблемах ВСУ

Если, не дай Бог, так случится, то это будет максимальной глупостью, которая могла бы быть. Я не верю, что такое может случиться. Вывести оттуда военных – это добровольно отказаться от  своей территории.
Страна Мир
03.12.2025
10:00

Быть украинцем в РФ… Заинтересовано ли наше государство в поддержке этнических украинцев в стране-агрессоре?

Она просит, чтобы Украина включила его в соответствующие списки. По крайней мере, это даст ему надежду, а российские тюремщики будут знать, что он в поле зрения официальных органов Украины и международных структур.
Все статьи