Гуцули просять «Укрзалізницю» відновити їм поїзд до Донецька – губернатор Прикарпаття

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк зустрівся у своєму робочому кабінеті з делегацією донеччан, що складається з трьох осіб, - повідомляє сайт NGO Donezk.

«Усупереч тим, хто говорить про якесь там роз’єднання, усе це від лукавого, ви переконаєтеся, що на Прикарпатті живуть нормальні, гостинні люди, які, як донеччани, хочуть миру, злагоди і спокою в суспільстві. Разом прикарпатці і донеччани співали «За Україну, за її волю, за честь, за Славу за народ», – з гордістю каже Михайло Вишиванюк.

Голова облдержадміністрації окреслив гостям напрямки співпраці між Івано-Франківщиною і Донецьким краєм: у галузі сільськогосподарської кооперації, обміну досвідом між медиками, педагогами, а також працівниками культури і мистецтва. Актуальною, за словами Михайла Вишиванюка, залишається його пропозиція, озвучена на одному із засідань Ради регіонів, про створення на Івано-Франківщині Карпатського «Артеку». І в цьому, мовляв, роль громади двох областей, яку представлять Громадські ради при обласних державних адміністраціях, «також має бути».

Голова Громадської ради при Донецькій ОДА Володимир Донець подякував Михайлу Вишиванюку «за добрі щирі слова про людей Донбасу» і висловив побажання «підтримати добру справу, яка себе виправдала» - щоб керівництво «Укрзалізниці» відновило пряме сполучення з Прикарпаттям – потяг «Донецьк-Київ-Ворохта».

Михайло Вишиванюк як завше твердо сказав: «Я буду тільки за, бо від цього прямого сполучення потягом з Донецька гуцули – ворохтянці лише виграли».

 

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Мир
21.10.2025
12:35

Эхо французского кризиса может отозваться в Украине…

Словно сказочный герой Макрон оказался на развилке трех дорог: найти нового премьер-министра, провести досрочные парламентские выборы или самому уйти в отставку.
Донбасс
19.10.2025
14:28

Жителям "ДНР" и "ЛНР" рассказали, что жить надо за "веру, царя и отечество". Обзор СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе СМИ оккупированного Донбасса попытались закрепить в сознании жителей региона необходимость беспрекословного подчинения властям. Речь идет о навязывании государственной идеологии, сформулированной почти 200 лет назад министром...
Страна
17.10.2025
14:00

Реабилитация после российского плена: очень похоже на фильм Тарантино

Этот человек (как и все они) снова в тюрьме – хоть и другой. Да, это не российский плен. Но это снова тюрьма. И в человеке продолжает культивироваться чувство зависимости от системы.
Все статьи