В Івано-Франківську вирішили, як будуть боротись зі злочинністю в 2011

Виконком міської ради затвердив комплексну програму профілактики злочинності в місті на 2011 рік, - повідомляє кореспондент “ОстроВ”.

 

Дана програма включає програми дій міського відділу УМВС в області, міського управління ГУ МНС України, в/ч 1241, громадського формування з охорони громадського порядку міста Івано-Франківська “Штаб”, структурних підрозділів УДДУ ПВП, міського військового комісаріату.

          Завданнями програми є:

          - інформаційно-аналітичне забезпечення органів місцевого самоврядування, вирішення проблем екології, протидії тероризму, організованій злочинній діяльності, корупції;

          - підтримка громадського порядку та безпеки громадян, залучення до цього громадських формувань;

          - поступове зниження злочинності та корупційних діянь;

          - попередження вчинення повторних злочинів;

          - поліпшення правоохоронними органами захисту прав і свобод громадян;

          - зниження злочинного впливу на молодь та підлітків, усунення причин і умов, що сприяють втягненню їх у протиправну діяльність;

          - поліпшення стану безпеки дорожнього руху на основі встановлення партнерських відносин між громадянами та працівниками державтоінспекції;

          - забезпечення пожежної безпеки міста.

Потреба в прийнятті комплексної програми профілактики злочинності в місті на 2011 рік полягає в тому, що її заходи направлені на зміцнення охорони громадського порядку в місті, зниження злочинів, пограбувань, крадіжок, незаконного обігу зброї, наркотичних засобів, а також на виконання Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону”, Указу Президента України від 18.02.2002р. № 143/2002 “Про заходи щодо подальшого зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян”.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Донбасс
14.09.2025
18:00

Деформация сознания и стирание памяти в режиме онлайн. Обзор СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе СМИ оккупированного Донбасса показали мастер-класс зомбирования своих читателей и зрителей. Они умудрились в кратчайшее время зачистить все более-менее близкие к правде сообщения о комбинированном ударе ВСУ 8 сентября по военной...
Мир
10.09.2025
11:10

«Никто, кроме нашего солдата, не приближает мир в нашем понимании». Российские СМИ об Украине

Российская зона - это Новороссия и Киев, западная зона - области, которые отойдут Венгрии и Польше, и, наконец, демилитаризованная зона - это Украина. От Житомира до Ровно.
Луганск
09.09.2025
11:39

Дневник матери 18-летнего добровольца: Разбаланс между официальными новостями и реалиями травмирует

Его отпускают на ВЛК по месту регистрации на два дня. Отпускает человек под свой риск, потому что можно же получить очередного СЗЧ. А на ВЛК назначают прием ключевого врача на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНЕЙ!
Все статьи