Рейди проти незаконної торгівлі проводять в Івано-Франківську

Міська інспекція з благоустрою Івано-Франківська провела рейди-перевірки, - повідомляє кореспондент “ОстроВ”.

Управлінням торгівлі виконавчого комітету міської ради спільно з працівниками КП «Муніципальна інспекція з благоустрою», міського відділу УМВС України в області проводились рейди з обстеження місць незаконної торгівлі в місті.

За результатами обстежень працівниками міського відділу УМВС України в області складено 8 протоколів по ст.160 КУпАП, які направлені в міський суд, та 7 протоколів і 1 припис КП «Муніципальна інспекція з благоустрою» по ст.152 КУпАП, які направлені для розгляду на адміністративну комісію.

За результатами обстеження 06 вересня 2010 року вулиць міста: Довженка, Тичини, Довгої, Івана Павла 11, Вовчинецької, Бельведерської та Є. Коновальця встановлено, що торгівля кавунами проводилась тільки на вул. Є.Коновальця,100.

На підприємця складено 2 протоколи щодо незаконної торгівлі на вулицях міста.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Страна
29.01.2026
14:00

Фейковые победы российской армии, морская пехота под Покровском и энергетический кризис — Иван Ступак о планах РФ

...Это выглядит как постоянная попытка демонстрировать позитивные результаты. Потому что наверху их ждут. У них логика простая: ни дня без результата, ни дня без захвата.
Мир
28.01.2026
12:55

«Хотим максимально сохранить население Украины. Это очень ювелирная работа, здесь топором не помахаешь». Российские СМИ об Украине

Формально идет разговор только о выводе войск ВСУ с территории Донбасса, но никто не говорит о том, чтобы Киев официально признал Донбасс российской территорией.
Донбасс
25.01.2026
13:00

Искусство промолчать и мастерство не договаривать. Обзор СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе СМИ оккупированного Донбасса изо всех сил старались сгладить остроту некоторых свалившихся на "молодые республики" проблем. Она неприятность в неподконтрольном законной власти Дебальцево буквально прилетела с неба – город,...
Все статьи