400 іванофранківців три роки не можуть отримати актів на землю

Близько 400 мешканців Івано-Франківська, які мають господарські угіддя у мікрорайоні Нивка, понад три роки не можуть отримати державні акти власності на землю через конфлікт між державними органами влади – міською радою Івано-Франківська та Тисменицькою райдержадміністрацією, - повідомляє “ZAXID.NET “.

Як повідомила 6 вересня під час сесії Івано-Франківської обласної ради депутат від фракції «Відродження Прикарпаття» Ярослава Ульванська, ці громадяни отримали від Івано-Франківської міської ради рішення про отримання державних актів, сплативши понад 3 тис. грн. Однак наразі рішення заблоковане, оскільки раніше Тисменицька РДА видала акт, за яким ці землі підпорядковані їй.

 

У депутатському запиті Я.Ульванської зазначено, що конфліктна ситуація склалася через незаконні дії попереднього голови Тисменицької РДА, яка, крім того, розділила зазначені два гектари земель між п’ятьма людьми.

На розгляд депутатів облради з цього приводу винесено запит, із закликом втрутитися у ситуацію. Зокрема запропоновано два способи вирішення проблеми – створити в 10-денний термін комісію з земельних питань, яка б розслідувала ситуацію, або закликати голову Івано-Франківської ОДА Михайла Вишиванюка, щоб він порекомендував новому голові Тисменицької РДА скасувати незаконне рішення свого попередника.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Мир
11.02.2026
16:00

«Прием Украины в Евросоюз будет означать конец всему». Российские СМИ об Украине

Реальность такова, что мирный процесс сегодня находится в глубоком тупике и выхода из него в краткосрочной перспективе не просматривается.
Луганск
10.02.2026
18:21

Мы - неблагодарные. Луганский Дневник

Старый человек определённо не справится с этим. Мир меняется слишком быстро – он не для стариков. Не для слабых людей. И, как ни станно, в соцсетях не благодарят за новые дорожки, но сетуют на новые тарифы, на слишком стремительные перемены, на мир,...
Страна
09.02.2026
16:00

Быть украинцем в РФ… Продолжение истории заключенного за "государственную измену и призывы к терроризму" Геннадия Артеменко

Этнического украинца, гражданина РФ Геннадия Артеменко в России отправили в колонию на 18 лет – по сути, за листовки с призывом к миру и за общение на украинском языке.
Все статьи