Газета Чортківського ВПУ – краща в Україні



Видання «Alma-mater» Чортківського вищого професійного училища, що на Тернопільщині, здобуло перемогу у Національному конкурсі шкільних газет у номінації «Краща газета ПТНЗ». Про це «ОстроВ» повідомили в прес-службі Тернопільської ОДА.

Коледж преси та телебачення (м. Миколаїв) за підтримки Національної академії педагогічних наук України, Національної спілки журналістів України, Асоціації молодіжної преси України провів 13 Національний конкурс шкільних газет.

Від Тернопільщини у конкурсі взяли участь Бучацький колегіум ім. Св. Йосафата, Козівська ЗОШ І-Ш ступенів № 2, Козівська державна українська гімназія імені В. Герети, Давидківська ЗОШ І-II ступенів, Джуринська ЗОШ І-Ш ступенів, Тернопільська СЗОШ 1-ІII ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов, Чортківське вище професійне училище, Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму.

Загалом у 2010 році у Національному конкурсі шкільних газет взяли участь понад 500 загальноосвітніх закладів з 24 областей України, а це понад 2500 газет.

Тож, особливо приємно, що видання «Alma-mater» Чортківського вищого професійного училища здобуло перемогу у номінації «Краща газета ПТНЗ».

На адресу облдержадміністрації надійшов лист від Президента Національного конкурсу шкільних газет Гліба Головченка з подякою управлінню освіти та науки Тернопільської ОДА, управлінням освіти міст Бучач, Тернопіль, смт. Козова, смт. Заводське, відділу освіти Чортківського району та педагогічним колективам названих вище навчальних закладів.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Мир
19.03.2026
18:00

"С началом войны с Ираном мир начинает понимать точку зрения украинцев". Обзор западных медиа

"Стремительный рост цен на энергоносители и ослабление санкций во время конфликта с Ираном стали для Кремля спасательным кругом в сложный финансовый период".
Мир
18.03.2026
19:00

«Москва избежала серьезных последствий от налетов украинских БПЛА. Это большое достижение». Российские СМИ об Украине

«...Эксперты сходятся во мнении: главная цель таких атак - не военный результат, а информационный эффект».
Страна
18.03.2026
10:21

"Война на Ближнем Востоке – это удар по Китаю и шанс для РФ": эксперт Михаил Гончар объяснил, что происходит на энергетическом рынке

Станет ли это детонатором полномасштабного экономического кризиса, как в 1973 году – пока однозначного ответа нет. Очевидно, что все будет зависеть от продолжительности нынешней ситуации в заливе.
Все статьи