Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
Больше новостей о Донбассе в нашем Telegram канале
Місцеві політики та громадськість протестують проти призначення Дмитра Табачника на посаду міністра освіти та науки через його антиукраїнські заяви, — повідомляє кореспондент «ОстроВ».
Планується, що 17 березня Львівська облрада збереться на позачергове засідання, на якому ухвалить звернення до президента, прем’єр-міністра та голови Верховної ради щодо звільнення Дмитра Табачника з міністерської посади.
Незадоволені призначенням нового міністра освіти і у Львівській міськраді. Зокрема, негативна оцінка цього кадрового рішення прозвучала з вуст секретаря міськради Володимира Квурта під час засідання виконавчого комітету вчора, 12 березня.
Політичні сили та громадські діячі теж висловили протест проти призначенння Дмитра Табачника. Заяву з вимогою звільнити нового міністра вже оприлюднила Львівська обласна організація ВО «Свобода».
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта