Ініціативна група зі Львову збирається провести всеукраїнській реферндум






У Львові створено ініціативну групу для проведення всеукраїнського референдуму, - повідомляє jeynews.com.ua.

15 серпня у Львові відбулося громадське обговорення про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з питань захисту конституційного ладу в Україні.

В громадському обговоренні щодо питань проведення референдуму, ініційованого народним депутатом України, лідером Всеукраїнської громадської організації «ФРОНТ ЗМІН» Арсенієм Яценюком, взяло участь понад 300 львів'ян, а також майже 5 тисяч мешканців Львівщини у десяти районах і чотирьох містах обласного підпорядкування.

Для обговорення було запропоновано три тези, які б унеможливили втручання політичних сил в Основний Закон держави без згоди українського народу.

За результатами громадського обговорення було визнано доцільним та схвалено проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою із запропонованих питань. Також затверджено точне формулювання змін до відповідних статей Конституції України, запропонованих для обговорення.
З метою виконання вимог чинного законодавства вирішено створити ініціативну групу всеукраїнського референдуму для подальшої її реєстрації у Центральній виборчій комісії України і збору підписів для проведення референдуму.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Луганск
27.03.2026
15:53

«Мы не говорим о войне». Луганский дневник

Если пенсионер не дурак, у него обычно две пенсии (российская и украинская), а на две пенсии он может жить не работая и вполне неплохо питаться. Здесь даже дело не в деньгах, а в каком-то общем укладе жизни.
Страна
26.03.2026
14:00

Усиление мобилизации в Украине: цифровизация и тотальный учет

Мобилизация в Украине в ближайшее время может перейти в значительно более жёсткую и более контролируемую фазу. Речь идёт не об отдельных точечных изменениях, а о попытке закрыть сразу несколько ключевых "серых зон".
Мир
25.03.2026
13:03

«С Киевом надо делать то же самое, что сейчас Иран делает с Израилем». Российские СМИ об Украине

«Нам надо хотя бы начать с мостов через Днепр, в том числе, в районе Киева. У нас есть «Орешник». Может, пустить его на один из мостов через Днепр? И тут же сказать, что, если вы не уходите за административные границы Донецкой и Луганской народных...
Все статьи