Львів’яни чутливі до відносин в трикутнику Україна-Росія-ЄС, - мер Львова

Львів’яни чутливі до відносин в трикутнику Україна-Росія-ЄС. Про це сьогодні, 4 березня, зазначив мер Львова Андрій Садовий під час Міжнародної конференції "ЄС - Росія - Україна - у пошуку нових модальностей партнерства", яка проходить в Національному університеті «Львівська політехніка», - повідомляє "ОстроВ".

«Львів, як жодне інше місто світу, має в своїй історії впливи європейські, українські та російські. За це місто воювали всі великі держави, розташовані в радіусі тисячі кілометрів навколо міста. Лише пройшовшись вулицями міста ви відчуєте, що свій культурний вплив тут залишили творці з усієї Європи», – зазначив міський голова.  

«Відтак, нам зовсім не байдуже, як саме розвиватимуться відносини в трикутнику Україна-Росія-ЄС. Ми прекрасно розуміємо, що саме від того, чи такі відносини будуть якісними, залежить розвиток і нашого регіону», - наголосив мер Львова .

«Львів’яни реагують на стан справ у цьому трикутнику дуже чутливо. Ми знаходимось за 80 кілометрів від кордону з ЄС, настрої мешканців міста є однозначно проєвропейськими, ми дуже часто наочно бачимо успіхи інтеграції колишніх наших сусідів з соцтабору до Європейського Союзу», - зауважив Андрій Садовий.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Донбасс
26.04.2026
14:26

Жителям "ДНР" и "ДНР" на бумаге нарисовали генеральные планы возрождения, но денег пока нет… Обзор СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе главным ньюсмейкером для СМИ оккупированного Донбасса выступили специалисты Единого института пространственного планирования (ЕИПП). Они с гастролями приехали в Луганск и Донецк из Москвы и наобещали местным царькам золотые горы....
Мир
24.04.2026
20:20

«…Это может повысить его готовность к прекращению войны». Обзор западных СМИ об Украине

Германия и Франция призвали предоставить Украине «символические» преимущества на этапе, который не будет включать ни сельскохозяйственные субсидии ЕС, ни право голоса.
Страна
23.04.2026
09:00

"Минск" за кулисами. Исповедь недипломата. Часть 3

Именно это, второе, заседание ТКГ и стало начальной точкой тех двусмысленностей и неопределенностей, которые до последнего момента ее работы в феврале 2022 года были основной причиной неэффективности переговоров. 
Все статьи