Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
За даними заступника начальника управління фінансів та бюджету міської ради Надії Кучер за два місці 2010 року до міського бюджету м. Тернополя надійшло податків і зборів на суму 38,6 млн.грн., що більше від очікуваних надходжень на 2,8 млн. грн. та від фактичних поступлень минулого року – на 4,4 млн.грн. Про це «ОстроВ» повідомили в прес-службі Тернопільської міської ради.
За словами Н. Кучер, такий рівень надходжень дозволив розпочати своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ за лютий 2010 р., здійснити проплату спожитих енергоносіїв та виплати по інших соціально-захищених статтях.
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта