9 жовтня Мінтранс шукатиме інвесторів для Львівського аеропорту

9 жовтня Мінтранс планує провести аукціон інвесторів на новий аеровокзал у Львові, - повідомляє "Zaxid.net".

Міністерство транспорту та зв’язку України до 14 вересня приймає заявки на участь в аукціоні з залучення інвесторів до будівництва нового аеровокзалу ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" в межах підготовки до Євро-2012.
Орієнтовна сума інвестицій складає 1 млрд. 107 млн. 784тис. 569 грн.
Початкова сума платежу за набуття права на укладання інвестиційного договору становить 1 млн грн. Крок - гарантійний внесок - аукціону становить 100 тис. грн (сплачується претендентом на відповідний розрахунковий рахунок ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" та повертається після проведення аукціону всім, крім переможця аукціону).
Для участі в аукціоні претендент повинен сплатити гарантійний внесок та подати заяву про участь в аукціоні, яка повинна відповідати вимогам та у строк відповідно до цього інформаційного повідомлення. Після виконання цієї процедури учасник аукціону має подати аукціонну пропозицію відповідно до вимог, які будуть надіслані учасникам аукціону разом з проектом договору та техніко-економічним обґрунтуванням, та відповідати кваліфікаційним вимогам до претендентів.
Істотні умови інвестиційного договору визначені у додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2009 №763.
Кінцевий термін прийняття заявок та необхідних матеріалів від претендентів - до 14 вересня 2009 року.
Кінцевий термін прийняття пропозицій учасників - до 5 жовтня 2009 року. Терміном прийняття документів вважається дата реєстрації їх у Мінтрансзв’язку.
Проведення аукціону - 9 жовтня 2009 року о 10:00 за адресою м. Київ, Міністерство транспорту та зв’язку України , пр. Перемоги, 14, кім. 303.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Донбасс
25.01.2026
13:00

Искусство промолчать и мастерство не договаривать. Обзор СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе СМИ оккупированного Донбасса изо всех сил старались сгладить остроту некоторых свалившихся на "молодые республики" проблем. Она неприятность в неподконтрольном законной власти Дебальцево буквально прилетела с неба – город,...
Страна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаков в Луцке: современное искусство, бизнес и немного донецких мотивов

"Стоимость этой работы – несколько миллионов долларов", – рассказывает руководитель отдела фондов Музея современного украинского искусства Корсаков Екатерина Михайлюк.
Страна
22.01.2026
10:55

Кадровая ротация военного времени: что на самом деле означают последние назначения во власти

Это самое странное увольнение. Одни говорят, что это месть за Ермака, историю с Миндичем, другие — что это просьба Кирилла Буданова, потому что у них достаточно напряженные отношения (не конфликтные), еще кто-то — просто обновление ради обновления.
Все статьи