Держава профінансує добудову пошкоджених повінню мостів і доріг Львівщини, - Балога

Міністр МНС України Віктор Балога за дорученням президента Віктора Януковича огляне усі недобудовані об’єкти після повені на Львівщині 2008 року. Він пообіцяв, що кошти на зруйновані об’єкти від повені, держава виділить. Про це сьогодні, 31 березня, міністр заявив під час візиту в Городоцький район Львівської області, що постраждав від повені, - повідомляє «ОстроВ».

«Кошти на відновлення об’єктів, які зруйновані внаслідок повені 2008 року держава виділить», - наголосив В. Балога.

За його словами, вже найближчим часом на обласному рівні буде проведено повторну експертизу кошторисної вартості будівництва цих об’єктів, після чого будуть виділяти фінансування.

Нагадаємо, внаслідок повені 23-28 липня 2008 року необхідно провести відновлювальні роботи на 116, 4 млн. грн. на дорогах загального користування. Було зруйновано об’єктів на 172 млн. грн. Загалом внаслідок повені постраждало 155 об’єктів загального користування. Залишилося відновити шість найскладніших доріг. На відновлення чотирьох мостів комунального значення необхідно 24 млн грн.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Страна
13.02.2026
16:00

Дейтонские соглашения: как «несовершенный мир» остановил войну… и законсервировал конфликт

Для Украины этот опыт важен не как модель для копирования, а как предупреждение о цене компромиссов, заключённых под давлением и без ясного понимания того, каким будет государство «после мира».
Страна
12.02.2026
17:00

Выборы во время войны, переговоры без результата и предел истощения РФ – политолог Константин Матвиенко

Сложно обеспечить голосование военнослужащих, участников боевых действий, внутренне перемещённых лиц. Технически это сделать очень непросто. А если это сложно технически, то и политически такие выборы будут проблемными.
Мир
11.02.2026
16:00

«Прием Украины в Евросоюз будет означать конец всему». Российские СМИ об Украине

Реальность такова, что мирный процесс сегодня находится в глубоком тупике и выхода из него в краткосрочной перспективе не просматривается.
Все статьи