Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине

Де краще робити ставки? Кожен бетер, який планує робити ставки на футбол або інший вид спорту, повинен не тільки знати усі правила, робити правильні прогнози, а й ретельно підходити до вибору букмекерської контори. В Україні працює велика кількість компаній, які приймають ставки на спорт, пропонують бонуси і вигідні коефіцієнти. Дізнатися повний перелік перевірених майданчиків, особливості їх роботи можна на сайті.

Як складається рейтинг компаній

Експерти, які складають рейтинг, звертають свою увагу на різноманітні характеристики та особливості. В першу чергу, кожна контора повинна мати ліцензію та працювати офіційно. Ліцензія – це офіційний дозвіл на ведення законної діяльності. Також БК має сертифікати. Наявність цих двох документів свідчить про чесну діяльність порталу, роботу закладу в правовому руслі, а також про захист усіх прав та інтересів клієнтів.

Бетеру слід робити ставки у букмекерських конторах, які відповідають таким вимогам:

· Мають великий досвід на ринку, працюють декілька років.

· Пропонують бонуси, мають цікаву програму лояльності.

· Пропонують різноманітні ставки. Слід звертати увагу на кількість дисциплін, багатство розпису.

· Є велика кількість платежів, швидкість виведення грошей.

· Наявність додатку для смартфона або мобільної версії.

· Особливості служби підтримки, а саме, як працює сапорт, на якій мові відповідає, швидкість відповіді та методи спілкування.

Кращі букмекерські контори

Робити ставки слід у перевірених та надійних компаніях. Бетерам слід звернути увагу на такі БК:

Фаворит Спорт

Це найпопулярніша та солідна компанія, яка була заснована у 1999 році. Букмекер пропонує вигідні коефіцієнти та великий вибір спортивних дисциплін.

Марафон

Компанія працює з 1997 року. БК пропонує різноманітні живі ставки та велику кількість дисциплін. Кожен користувач сайту отримує бонуси.

1xbet

Російська букмекерська контора пропонує привабливі коефіцієнти. Вона працює з 1997 року. Компанія гарантує миттєві фінансові операції.

Pinnacle

На сайті сотні тисяч початківців і професійних бетерів з усього світу. Основна спеціалізація букмекера – це ставки на футбол, американські ліги і найбільш популярні чемпіонати з інших видів спорту. Вітаються експреси і високі ставки.

Parimatch

Компанія пропонує клієнтам найширший розпис на будь-які події у світі спорту, високі коефіцієнти, відмінні бонуси. Пропонуються ставки на віртуальні матчі і лінія експрес-ставок зі збільшеними коефіцієнтами.

Докладні характеристики ТОП-3 БК

Перше місце займає букмекерська контора Фаворит Спорт. Вона пропонує бонус у розмірі 100% та 100 грн на фрібети. Поповнити рахунок можна на 25 грн. Користувач може вибрати перекази за допомогою Приват24, щоб зекономити свій час. Гроші на баланс компанії зараховуються миттєво, а виводяться протягом 24 годин. Фаворит – це спонсор футбольних ліг та багатьох клубів. Компанія пропонує відмінну розпис, великий вибір ставок, кращі коефіцієнти.

Друге місце займає БК Марафон. Історія БК Марафон налічує близько 20 років. Протягом половини цього часу компанія була однозначним лідером російського ринку букмекерських контор. Сьогодні, незважаючи на появу безлічі конкурентів, Марафон користується попитом. Серед сучасних пропозицій – широкий розпис, що включає азіатські гандикапи та інші нестандартні ставки, високі коефіцієнти і невелика букмекерська маржа.

Третє місце – БК 1xBet. Компанія пропонує широкий діапазон ставок, користувач може зробити ставку навіть на Азіатський гандикап. Служба підтримки працює цілодобово, звернутися можна через чат, електрону пошту, телефон. БК підтримує електрону систему Scrill та бетер може вивести гроші протягом 15 хвилин.ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: