Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине

Виготовлення міжкімнатних дверей у Львові передбачає використання сучасних технологій. При виробництві міжкімнатних дверей в першу чергу, застосовуються сучасні матеріали, технології їх обробки, фурнітура нових типів, а також нові стандарти роботи. Сучасні технології дозволяють відібрати монополію у дерева, як основного матеріалу при виробництві дверей. Поруч з деревом, більш популярними стає метал, скло, пластик, а також комбінації їх різних різновидів. Вони надаються дверям унікальні властивості.

Серед найбільш популярних сучасних матеріалів можна виділити:

  • МДФ. Схожа на ДВП, але відрізняється безліччю переваг, таких як стійкістю до високої вологості. Цей матеріал дає можливість виготовлення дверей з особливою точністю при мінімальній трудозатраті. Застосування МДФ при виробництві міжкімнатних і офісних дверей робить процес зручним і недорогим. До того ж даний матеріал не містить формальдегіду і екологічно безпечний.
  • Анодований алюміній і пластик. Найчастіше використовується для обробки дверей або виготовлення елементів дверної коробки. Найновіший напрямок передбачає використання пластмас-ламінованих моделей навіть в лікувальних цілях.
  • Екошпон. Це економний європейський вибір. Двері з екошпону завоювали споживача співвідношенням ціни та якості на фоні високих споживчих властивостей за прийнятну ціну. Завдяки особливостям технології вони заслужили репутацію суперміцних та стійких до силових і динамічних навантажень, подряпин і сонячного світла. В якості сполучної речовини в них використовують полімер-поліпропілен – новий матеріал, який намертво склеює деревні волокна. Цей матеріал особливо полюбляють жителі європейських країн, які піклуються про збереження природи. Він є гідною альтернативою натуральному дереву. В його складі майже немає хімічних добавок, тому хімічний запах відсутній.
  • Двері зі скла. Повністю скляні моделі з вітражним малюнком завоювали любов покупців прекрасним виглядом, красою і надійною конструкцією. Їх купують не тільки щоб прикрасити елітні апартаментів, але і для простих квартир. Стильний дизайн таких дверей – справжній подарунок для дизайнерів, оскільки їм важко скласти конкуренцію в плані краси. Скляні двері екологічні, в них немає шкідливих домішок. До того ж загартоване скло вважають абсолютно безпечним. Навіть у разі пошкодження воно не розлетиться і не поранить когось із домашніх. До недоліків подібного матеріалу відносять його небюджетну вартість, а також обмеження за розмірами дверного отвору. Подібне полотно складно підігнати під нестандартні розміри.

Не варто вважати що прогрес стоїть на місці. На ринок виходить все більш нових лаків, спеціальних тонувань і фарб, які використовуються при обробці дверей. Дані речовини, володіючи більшою екологічністю, можуть надати не тільки неповторну зовнішність дверям, але і забезпечити їм відмінні експлуатаційні характеристики.

А якщо говорити про саму конструкцію, крім розпашних, розсувних та інших стандартних варіантів не так давно з’явились оригінальні. Зазвичай так говорять про нові, високотехнологічні різновиди. Наприклад, японськими вченими були розроблені двері, що відкриваються точно по контуру людини. Різниця між стандартними електронними дверима і новинкою в тому, що якщо розсувні електронні двері мають дві цілісні стулки і декілька датчиків, що реагують на наближення об'єкта, нові двері з обох боків складаються з безлічі горизонтальних смужок. Кожна з цих смужок має спеціальний датчик, який визначає наскільки їй відкритися, щоб людина могла вільно пройти. Тобто, утворюють силует людини.ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: