Вверх

Вибори. Вибори! Кандидати – ну ви в курсі справи
12.10.2016 10:15:26. Просмотрено 2517 раз. За сегодня — 1 раз.

Ви не читаєте таке видання як «РИА Новости Крым»? Ось це ви не правильно робите, що не читаєте! Ви ж математики не знаєте!!! Що, ви в школі навчалися добре? Ну то й що?! Ви наприклад вважаєте що більшість це як? Більше 50%? Ну… у всьому світі то є так, але ж не у «російському світі» та ще й у Криму!!! Там і 40% це є більшість, доречи конституційна! Не вірите?.. Я б також не вірив, але, тримайте посилання: http://crimea.ria.ru/politics/20160919/1107327530.html
У вас точна все добре з математикою? Ви все ще впевнені, що закони точних наук вірно працюють всюди у всесвіті? А в Мордорі, ви вважаєте вони працюють так само? Ви не повірите, але ж ні! Там вони не працюють взагалі… Можливо саме тому супутникове угрупування рашистів і базується у Тихому океані, а не у космосі. Адже з математикою там величезні проблеми – навіть не те що на Перельмана забили, а він забив про всю рашку.
Ну, до справи, як ви можете бачити з наведеного вище посилання, конституційна більшість на рашці це бажано більш ніж 50%, але достатньо і 40%: «"Единой России" нужно набрать около 40%, она сейчас реально набирает 52%.»… А хто ж мав сумнів про недостачу?!?!?! Всі охочі можуть самостійно оцінити хід не тільки голосування на рашці, але ще і перевірити якість проведення фальсифікацій, підтасовок, каруселей та вбросів.
Можна ще цитатку? «"Вот трудно, тяжело, а люди все равно за "Единую Россию" проголосовали", — добавил президент.» А як воно інакше може бути коли грошей немає, лікарі та інші адекватні професіонали виїхали з Криму геть, а у вас окрім гарного настрою нічого і бути не може, згідно конституції?
І на останок: вибори які країна-агресор провела на території України, в Криму та Севастополі, зробили нелегітимною цілу гілку влади у РФ, від вересня 2016 року їхній парламент є нелегітимний, його рішення нічого не означають, а дипломатичний імунітет російських депутатів настільки несумнівний, що будь хто та будь де може арештувати кожного з них. Тобто окрім кагебешної хунти на рашці влади більш немає, і це не моя думка і не намагання образити когось – тепер це юридичний факт.
А хтось мав сумнів що до змісту виборів на рашці? Ну то і нам варто не впадати в крайнощі, мати добре почуття гумору, кремезне здоров’я та бачити такі вибори в Криму у білих капцях чи то в мавзоолеї.