Росіянам заборонено в'їжджати в країни ЄС на авто. Митні служби можуть не пропустити їх і просто з валізами та смартфонами

Єврокомісія підтвердила, що росіянам заборонено в'їзд до країн Євросоюзу на особистих автомобілях, зареєстрованих у РФ, оскільки це буде розцінюватися як заборонений імпорт, - пише російське видання РБК з посиланням на роз'яснення Єврокомісії.

"Не має значення, чи використовується транспортний засіб у приватних або комерційних цілях, якщо він підпадає під митні коди, перераховані в додатку XXI (зокрема код 8703), походить із Росії або експортується з неї. Найчастіше це стосується транспортних засобів, що мають російські номерні знаки і зареєстровані в Росії", - йдеться в документі.

У Єврокомісії також наголосили, що термін, на який ввозять автомобіль із російськими номерами, і митна процедура, що використовується при цьому, не мають значення. 

Крім того, згідно з роз'ясненнями Єврокомісії, росіянам заборонено тимчасово привозити з собою речі, імпорт яких з Росії до країн ЄС заборонено.

За словами фахівця із санкцій Юрія Шумилова, європейські митні служби можуть не пропустити, зокрема, ноутбуки, смартфони, косметику, валізи, вироби зі шкіри та хутра, напівдорогоцінне і дорогоцінне каміння.

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті