Перше засідання Ради НАТО-Україна відбулося без участі Залужного

Перше засідання Ради НАТО-Україна відбулося без Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного 17 січня. Про це повідомляє "DW Главное" 18 січня.

"Повідомляти причини відсутності головкому на засіданні Київ не став. Від його імені до колег звернувся Військовий представник України при НАТО генерал-майор Сергій Салкуцан", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що Салкуцан розповів про ситуацію на фронті і нагадав про потреби ЗСУ: винищувачі F-16, засоби ППО будь-яких типів і дальності, а також курси підготовки військовослужбовців у країнах-партнерах.

"Під час першого засідання формату Ради НАТО-Україна за участю представників НАТО і командування НАТО ми були проінформовані про ситуацію всередині і навколо України. Ми високо оцінили Генштаб ЗСУ за силу, далекоглядність і відданість українських збройних сил. Ми будемо підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно", - написав у соцмережі Х (twitter) глава Військового комітету НАТО Роб Бауер після закінчення зустрічі.

Раніше повідомлялося, що президент Польщі Анджей Дуда вважає неможливим вступ України до НАТО до завершення війни з росією, однак вірить, що почати процедуру можна було б навіть на цьому етапі

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті