Як вибрати правильну матрицю?

Розбили екран ноутбука? Не знаєте який екран встановлений в Вашому ноутбуці? Хочете правильно підібрати матрицю для ноутбука? Тоді ця стаття для Вас! Матриця, екран, монітор, дисплей, рідкокристалічний дисплей- це все синоніми.

  • Подивитися написи на коробці від ноутбука.
  • Знайти опис і характеристики Вашого ноутбука в інтернеті по його моделі.
  • Скористатися пошуком на сайтах, таких як Zeto.ua.
  • Подивитися назву екрану розібравши ноутбук і прочитавши назву моделі зі зворотним його сторонHP Pavilion DV6-7000 / DV7-7000и.
  • Звернутися до спеціалістів.

Підбір матриці за параметрами з наклейки на коробці.

На жаль не завжди коробка від ноутбука зберігається довгий час. А навіть якщо і зберігається, то не завжди вдається її знайти. Мінус цього способу так само в тому, що на коробці зазвичай вказані основні параметри. Зазвичай це діагональ в дюймах (17,3 "15,6" і т.д) і дозвіл екрана (HD, HD +, FULL HD). Якщо матриця має якісь круті параметри, це теж може бути відображено на коробці. Наприклад: технологія IPS, або TOUCH SCREEN.

Підібрати екран по моделі ноутбука в інтернеті

Можна пошукати характеристики ноутбука на сайтах де продають ноутбуки, наприклад, Dell.com, HP.com, Acer.com або Lenovo.com. Мінуси цього способу в тому, що інформація може бути не точною і суперечливою.

Скористатися пошуком на сайтах де продають екрани для ноутбуків

У більшості випадків на спеціалізованих сайтах, які торгують запчастинами для ноутбуків існує пошук запчастини по моделі ноутбука. На жаль це теж не 100% точний спосіб. Так як одна і та ж модель ноутбука для різних країн світу може поставлятися з різними екранами.

Подивитися назву матриці ноутбука зі зворотним її боку

Це один з найнадійніших способів. Але для цього ноутбук необхідно частково розібрати, а іноді і повністю. А це вимагає "прямих рук" або як мінімум акуратності. У деяких моделях ноутбуків, щоб дістатися до екрану необхідно частково розібрати його корпус. На деяких це зробити практично неможливо, тому що екран склеєний разом з рамкою і задньою кришкою матриці. Такі екрани зазвичай змінюються в зборі. (В основному у MacBook)

Статьи

Мир
26.09.2023
08:06

«Нашей стране нужно сделать все, чтобы быстрее закончить войну». Российские СМИ об Украине

"Я думаю, что сегодня мы увидим тревогу по всей Украине; я думаю, что будут поражены центры принятия решений, но этого недостаточно. Необходимо вырабатывать у противника рефлекс, как у собаки Павлова"
Донбасс
24.09.2023
18:50

 Кнут уже сегодня, пряник – в светлом будущем. Обзор публикаций оккупированного Донбасса

В соответствии с российским законодательством в "ДНР" введены ограничения на нахождение в общественных местах по ночам, военная цензура, особый режим сообщения с соседними регионами, а также запрещены митинги, собрания, демонстрации, шествия,...
Донецк
22.09.2023
13:00

Диагноз - эскапизм. Донецкий дневник

..."Правители" "народной" из последних сил надувают щеки и выдают желаемое за действительное. То метро они собираются строить, то аэропорт, то выпуск трамваев наладить. На этом фоне очередные заявления о восстановлении и запуске горловского завода...
Все статьи