Українські вишиванки плаття

Вишиті сукні увійшли в побут українців відносно нещодавно, на відміну від сорочок. Плаття у побуті наших пращурів зустрічалися куди рідше, як костюми з сорочки та плахти. Плаття завжди підкреслюють жіночність. Плаття завжди підкреслюють жіночність.. Якщо вдало підібрати модель, таке вбрання робить жінку стрункішою, підкреслить всі переваги фігури.

Ексклюзивні вишиті плаття з᾿явилися у гардеробах найвідоміших жінок не лише України, але й усієї планети. Наразі практично кожна пані або має таку сукню, або мріє про неї. Плаття завжди підкреслюють жіночність. 

6391abfd5d1d8.jpg

Як обрати українські вишиванки-плаття?

При виборі сукні звертайте увагу на такі нюанси:

· тканина. Для пошиву зазвичай використовують льон, бавовну та матеріали з суміші натуральних і синтетичних волокон. Останній варіант найбільш доступний по ціні, практичний і зносостійкий. Лляні тканини вирізняються антимікробними властивостями, проте схильні до утворювання складок, їх нелегко прасувати. І льон, і бавовна є гіпоалергенними дихаючими матеріалами. Зазначимо, що лляні вилиті плаття є одним з сучасних модних трендів, у такому одязі жінка буде приваблювати максимум уваги;

· силует. Облягаючі сукні, коротенькі моделі зазвичай дозволяють собі дівчата з бездоганними фігурами. Якщо ж є сумніви, що пані в такій сукні буде виглядати гарно, можна взяти одяг вільного крою. Візуально зробити фігуру стрункішою можуть пишні гаптовані рукави, а також плаття-вишиванка довге;

· візерунки та принти. Має значення й тип візерунку, і його розміщення. Орнамент на рукавах, подолі, навколо вирізу біля шиї вважається оберегом. Особливо сильний оберіг, якщо вірити дослідникам етнографії, виникає, якщо кільце візерунку закрите. Смуга вертикальної вишивки візуально робить жінку стрункішою.

6391ac40e0ddc.jpg

Де придбати  вишиті плаття?

Інтернет-магазин «Крамниця вишитого одягу» (https://kram.kr.ua/zinki/sukni-dovgi/)пропонує широкий асортимент речей в етнічному стилі. У нашому каталозі запропоновані елегантні моделі, що відповідають всім модним трендам.

Досвідчені менеджери допоможуть кожній леді обрати плаття, що підкреслить її неповторність.

Бавовняні і лляні вишиті плаття запропоновані за розумними цінами, оскільки наш магазин є представником виробника, а не одним з багатьох посередників.

Завітайте до сайту Крамниці  - https://kram.kr.ua/

Статьи

Страна
24.03.2023
13:58

Переключение Кропачева: с угля на логистику

Виталий Кропачев, считавшийся при Порошенко  «смотрящим над углепромом», с традиционной для него угольной сферы переключается на логистику. Покупку Белгород-Днестровского морского торгового порта следует считать довольно рискованной инвестицией в...
Страна
23.03.2023
10:00

Визит Путина в Крым и новые атаки беспилотников: местные не понимают, что это было

Местных жителей удивило, что российский президент ни слова не сказал о войне или безопасности в регионе. Более того, Путин в принципе не сделал ни одного заявления и не провел ни одного совещания в оккупированном Крыму.
Донецк
22.03.2023
11:00

Оккупанты вынуждают получать российский паспорт. Донецкий дневник

На начало 2022 года паспорт РФ получили 860 тысяч человек на обе непризнанные "республики". Если доверять официальным сайтам, то в "ДНР" на тот момент проживало 2,24 млн человек, в "ЛНР" – 1,42 млн. Следовательно, российские паспорта получили 23,5%...
Все статьи