Сучасні методи видалення тату без слідів

Прибрати тату дійсно можна щадним і швидким способом, без слідів та травматизації шкіри, як, наприклад, при висіченні або видаленні татуювання ремувером. Цей спосіб – лазер для видалення татуювань або татуажу.

Видалення татуюваннь без слідів

Купити діодний лазер або якийсь інший для самостійного видалення перманентного макіяжу та татуювання недоцільно. Краще звернутися у спеціалізовану клініку. Для кожної клініки естетичної медицини, яка надає клієнтам виключно якісні послуги, важливо мати сучасне обладнання. Тому, якраз для клініки купити лазер для видалення тату – означає надати максимальну безпечність та ефективність. Вартість видалення тату залежить від кількості сеансів та від вартості апарату. Але, пам'ятаємо: чим краще апарат, тим він потужніший і результативніший.

Конкретні кроки: видалення тату різними способами

Загалом, видалення татуажу брів або іншого перманенту, а також звичайних тату може відбуватися двома способами:

 • Хімічний метод за допомогою ремуверів. Не швидкий і менш дієвий спосіб.

  Кроки такі: під шкіру вводяться спеціальні препарати, які потім виводяться з організму природним шляхом – через лімфатичну систему.

 • Метод лазерного видалення татуювання.

  Кроки такі: вплив світлового променя на чорнило нагріває його, тому пігмент «закипає» і руйнується. Ви при цьому не відчуваєте жодного дискомфорту.

Процедура видалення тату. Як видалити татуювання

Переваги видалення тату саме сучасними методами

Якщо вам набридло те чи інше тату, не варто мучитися – його можна легко видалити. Саме видалення тату лазером має очевидні переваги:

 • абсолютна безболісність та безпечність;
 • порівняно швидкий результат;
 • можливість видалити тату в будь-якому місці;
 • довгостроковий ефект на роки;
 • відсутність всіляких наслідків у вигляді шрамів, опіків тощо.

Говорячи про найкращий сьогодні лазер, це точно PicoSure. Цей пікосекундний апарат видаляє тату ультракороткими імпульсами, що прицільно впливають на пігмент. Picosure ідеально працює з кольоровими та застарілими тату. Ефект видалення не залежить від розміру малюнка та глибини залягання барвника. Таке обладнання для видалення татуювань передбачає додаткові довжини хвиль для різних маніпуляцій. Хвиля в 755 нм – для зелених, синіх та чорних тату. Для кольорових відтінків помаранчевого, червоного та жовтого – хвиля в 532 нм. А 1064 нм – довжина хвилі для людей із темним типом шкіри.

Статьи

Луганск
27.01.2023
16:00

«Мне нужно было с кем-то поговорить об этом. Я боюсь». Луганский дневник

«В моем окружении нет психически здоровых людей», - эта фраза сейчас более нормальна, чем обратное утверждение. В мамский чат выкладывают изувеченные тела убитых военных. Чат, где обсуждают списки на роды, врачей и детские выплаты.
Страна
27.01.2023
12:46

Деньги в дефиците. Хватит ли правительству средств для бюджетных расходов

По сравнению с предвоенным годом экспорт в денежном выражении упал на 39,3%, импорт – на 23,8%. Соответственно, на 39,3% уменьшились доходы государства от экспортного налога на добавленную стоимость и на 23,8% - от импортного.  При этом НДС – один...
Донецк
26.01.2023
13:42

Закончился запас прочности и терпения. Донецкий дневник

Все они резко отличаются от коренных жителей Донбасса. Вычислить их можно не только  по внешним признакам и характерному говору. Они много матерятся и сорят. В общественных местах ведут себя по-хамски и к окружающим относятся нарочито...
Все статьи