ЗВЕРНЕННЯ ДО ПАТРИОТІВ УКРАЇНИ

[IMG ID=623]

Ця сволота во владі на чолі з мальдівською Лолітою вбиває кращих нащих синів - бійців АТО, волонтерів, патриотів, а кого не вбили, того кинули до в'язниці, вони вже разграбували країну та загнали в боргову яму усіх наших нащадків до п'ятого коліна, народ перетворили на жебраків, кремлівскі вороги панують в Україні, а народ в злиднях.

Немає ні медицини, ні гідних пенсій, непомірні ціни на ЖКГ, транспортні послуги, продовольчо-промислові товари та інше, всі стратегічні об'єкти держави в руках російських керманичей путлера, економіка знищена, в державі створен правовий калапс - Закони не діють, кругом поголовна корупція та бандитизм...

Кремлівські посіпаки відкрито вбивають та катують патріотів під мовчазну згоду влади, тітушка вже стало професією. На виборах кремлівські сили зайдуть до парламенту і під впливом фальсіфікації виборів президента поставлять російську маріонетку, і тоді Україна захлинеться кров'ю Патриотів. Що ці кляті кати зробили з нашими родинами та літніми людьми?

Так чого ж ми мовчим? І чи варто нам гуманно відноситися до їх сімей? Це теж підрастають кати українського народу. 

Що знову Майдан??? Так це ж вже не янукович, ці кремлівські агенти во владі повбивать усіх, вже давно йде відстріл патриотів та волонтерів у тилу!
Об'єднатися в потужний загін та відкрити Другий Фронт не вийде, бо богато лже-патриотів купила ця клята влада та московські олігархи. Потрібно створювати малі партизанські загіни патриотів та вести партизанську війну. А потім, коли відбудеться їх потужна діяльність можно буде говорити про об'єднання в єдину Українську Повстанчеську Армію.

Що і як робити, я думаю ви всі знаєте, а коли ні - візміть досвід патризанського Руху в Україні часів другої світової війни, а також УПА, УНА-УНСО, та провідних борців за Незалежність України - Степана Бандери, Євгена Коновальця - ті, хто сфрмували Націю, та досвід інших Героїв Визвольного Руху.. І пам'ятайте - вони не жаліють ні наших дітей, ні батьків, ні дідів! Так чого ж ми повинні жаліти наших катів? Жалю у цій війні не місце! Робить все по совісті - на благо нашої держави та народу України!

Слава Україні!
Героям Слава! 
Смерть ворогам!

Статьи

Мир
30.05.2023
14:23

«Зеленскому приказали тянуть с эскалацией до последнего». Российские СМИ об Украине

«Уж что-что, а промывать мозги на Украине умеют, особенно с учетом медийной поддержки США и других стран НАТО. Как следствие - немалая доля местных жителей искренне верят, что они защищают свой регион. И эту проблему нам надо решать»
Донбасс
28.05.2023
21:57

Мариуполь становится "черным" городом для российской армии. Обзор публикаций оккупированного Донбасса

"Нас тут многие местные просто ненавидят. Следят за нами, наводят ракеты, ждут украинскую армию. Просто невыносимо здесь"
Страна
26.05.2023
12:30

Дерусификация украинской металлургии: остался последний шаг

Есть все основания полагать, что за тогдашней экспансией государственного капитала из рф в украинскую металлургию стояли не просто некие российские граждане с толстыми кошельками, а лично российский диктатор. Разумеется, акции "Запорожстали"...
Все статьи