Заява політичної сили «Альтернатива» щодо підтримки Анатолія Гриценка як кандидата на посаду Президента України

Минуло майже п’ять років після перемоги Революції Гідності. Але політики, що були обрані на керівні посади після повалення корумпованого режиму Януковича, виявилися нездатними поставити національний інтерес вище за особистий та провести справжні реформи. Замість реформ вони організували їх імітацію. 

Ми не бачимо жодних ознак проведення справжніх реформ з боку діючої влади. Проведення економічних, політичних та соціальних реформ було провалено. Корумпована система вистояла, змінилися лише обличчя клептократів та популістів. 

Попереду вибори Президента та Верховної Ради, це шанс змінити владу мирним шляхом. Україні потрібен новий президент і новий дієздатний парламент. Ми маємо шанс оновити владу і обрати тих, хто буде втілювати складні реформи і разом з народом рухати країну вперед. 

Політична сила «Альтернатива» вирішила підтримати Анатолія Гриценка – лідера партії «Громадянська позиція», як єдиного кандидата в Президенти України від демократичної опозиції. Ми бачимо його найбільш гідним претендентом на президентську посаду. Гриценко є реальною альтернативою як нинішнім владним клептократам, так і опозиційним популістам. 

Ми закликаємо інші політичні сили об’єднатися задля перемоги. Останні соціологічні дослідження доводять, що разом ми зможемо перемогти будь-якого популіста чи то з влади, чи то з опозиції. 

На наш погляд, кандидатура Анатолія Гриценка максимально відповідає критеріям патріотичності, професіоналізму і порядності. У нього немає бізнес інтересів, він не пов'язаний з олігархічним капіталом, має успішний досвід державного керування. Гриценко має найвищий відсоток довіри людей серед діючих політиків. Серед усіх кандидатів, які мають шанси на перемогу, Анатолій Гриценко - єдиний, хто точно піде до кінця і не вступить в переговори з Порошенком і його оточенням. 

Політична сила «Альтернатива» стає частиною «Громадянської позиції». Ми власним прикладом демонструємо пріоритет об’єднання зусиль перед політичними амбіціями. Ми впевнені, що разом будемо сильніші і зможемо зробити набагато більше.  Країні потрібні якісні зміни та відповідальні політики. Стаємо сильніші разом!

Статьи

Луганск
15.06.2024
20:03

Работа на отдачу: как работает малый групповой дом "Світанок", где воспитываются дети-переселенцы из Лисичанска

Звучит ужасно, но - он не разговаривал, во-первых, потому что с ним в больнице НЕ РАЗГОВАРИВАЛИ. А во-вторых - потому что у него в ухе была пробка. И в ЛОР-отделении этого не заметили!
Страна
15.06.2024
10:31

Кадровые проблемы Офиса президента: лояльных все меньше

"Посмотрите, сколько министров находится в статусе «временно исполняющий обязанности». Когда говорят, что многие хотят уйти, но их не отпускают, это более чем правда. Речь и о правительстве, и о парламенте"
Страна
14.06.2024
11:00

Курс гривни: Нацбанк "плеснул кислорода" на $5,5 млрд

Мы хотим, чтобы наша нынешняя магическая реальность учитывала перспективы того, что так может быть не всегда. И нам, возможно, нужно сейчас уже думать, готовиться, что нас ждет во втором полугодии 2024 г., что ждет нас в 2025 г.
Все статьи