ЮНІСЕФ виділить $450 млн для прифронтових регіонів України

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у 2024 році планує виділити для України 450 млн доларів, які спрямують на підтримку прифронтових регіонів країни. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Зазначається, що міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук провела робочу зустріч із заступником виконавчого директора ЮНІСЕФ Тедом Чайбаном.

"Обговорювали пріоритети співпраці у 2024 році. Одним із них залишається підтримка громад поблизу районів ведення бойових дій. Особливо дітей та їхніх родин", - йдеться в повідомленні.

Тед Чайбан висловив готовність його організації допомагати відновлювати території, реагувати на гуманітарні потреби, сприяти доступу дітей до освіти тощо. Водночас Ірина Верещук запропонувала продовжити у 2024 році співпрацю Мінреінтеграції, Міносвіти та ЮНІСЕФ щодо забезпечення ноутбуками дітей, які не мають змоги навчатися офлайн.

За її словами, серед інших важливих завдань є облаштування шкільних укриттів, відновлення водопостачання та підтримка центрів життєстійкості. Зокрема, на Харківщині ЮНІСЕФ допомагає реалізувати проєкти зі створення шести таких центрів. Вони з’являться у Чугуївській, Балаклійській, Пісочинській, Кегичівській, Красноградській, Валківській громадах.

"Загалом наступного року на підтримку прифронтових регіонів ЮНІСЕФ планує виділити 450 мільйонів доларів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у листопаді ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки надав майже 29 тисяч ноутбуків для школярів середнього і старшого віку з десяти областей.

Статті

Світ
26.07.2024
14:06

Дія санкцій і іронія війни. Західні медіа про Україну

Російські оборонні заводи вже працюють на своїй максимальній потужності, безробіття критично скоротилося – тобто, у цієї економіки закінчуються резерви. Як результат, зарплати падають, рубль слабшає, вартість імпорту зростає, як зростає і інфляція.
Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Всі статті