Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
Колишній Голова нацагентства з питань підготовки та проведення Євро-2012 в Україні Євген Червоненко заявив, що на даний момент найболючішими темами до Євро-2012 є Львів і Дніпропетровськ, повідомляє champion.
Больше новостей о Донбассе в нашем Telegram канале
"У Львові проблеми зі стадіоном і аеропортом. Там все ніяк не можуть поділити "капусту". У Дніпропетровську не дають "Привату" побудувати аеропорт. Хоча вони й виставили офіційну гарантію на 250 мільйонів євро. А відповіді так і немає".
Але, на думку Червоненка, Євро-2012 в Україні все-таки відбудеться.
"Є бізнесмени, які "створили" себе самі. І вони не залежать від свого стільця в Кабміні, і вони побудують стадіони й аеропорти. Євро-2012 буде у нас не завдяки Васюнику, а завдяки приватним підприємцям".
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта