Військове містечко, розташоване під Львовом, продадуть на аукціоні

Військове містечко у селищі Брюховичі, що неподалік Львова, планують продати на аукціоні уже найближчим часом, - повідомляє "Львівський портал".

Про це сьогодні на прес-конференції у Львові повідомив голова комітету національної безпеки та оборони Верховної Ради України Анатолій Гриценко.

За його словами, кілька місяців тому уряд поновив роботу департаменту надлишкового майна і землі у складі Міністерства оборони України. «Цей департамент зараз готує перелік надлишкових військових містечок, які після затвердження уряду будуть виставлені на аукціон. Зокрема, військове містечко у смт Брюховичі включене до додаткового переліку нерухомого майна, яке пропонується до реалізації у першочерговому порядку», – розповів А.Гриценко.

Він зазначив, що зараз цей документ перебуває на погодженні в міністерстві економіки, після чого уряд має прийняти розпорядження і через кілька місяців ці об’єкти будуть виставлені на аукціон.

Також А.Гриценко повідомив, що брюховицьке військове містечко могло вже рік тому перейти у приватні руки. «Є документ, підписаний Єхануровим, від 9 травня минулого року. Виявляється Єхануров працював і на День перемоги. У цьому документі він ставив завдання опрацювати проведення пілотного проекту із продажу на аукціоні об’єктів нерухомого військового майна разом із земельними ділянками військового містечка № 160 у смт Брюховичі», – додав нардеп.

За його словами, це завдання не було виконано, через існуючу заборону уряду вчиняти будь-які операції із землями, відтак брюховицьке містечко залишилося в тому ж стані – у сфері управління міністерства оборони.

На думку А.Гриценка, військові землі необхідно виставляти на аукціон, однак він переконаний, що цього не варто робити зараз, напередодні виборів.

«Зараз уряд зняв шлагбаум, але реалізовувати ці об’єкти у час невизначеності не потрібно. Скоріше за все, що це буде робитися після президентських виборів, в іншому випадку це буде половина чи навіть третина ціни і знову якісь махінації», – прогнозує А.Гриценко.

Статьи

Страна
01.06.2023
16:02

Атомное замещение: Россия  идет вслед за кораблем

Все энергоблоки украинских  атомных электростанций (АЭС) с 2024 г. заработают на американском ядерном топливе (ЯТ). Для украинской атомной энергетики это не только переход на более высокие технологии, но и широкие возможности нового развития....
Страна
31.05.2023
14:57

Российский паспорт в оккупации: вынужденная мера, чтобы выжить

Можно сколько угодно говорить о том, что без российского паспорта мы не могли обратиться за медпомощью или устроиться на работу, но я хочу акцентировать на другом: в какой-то момент его наличие стало условием, чтобы здесь оставаться. У меня вопрос...
Мир
30.05.2023
14:23

«Зеленскому приказали тянуть с эскалацией до последнего». Российские СМИ об Украине

«Уж что-что, а промывать мозги на Украине умеют, особенно с учетом медийной поддержки США и других стран НАТО. Как следствие - немалая доля местных жителей искренне верят, что они защищают свой регион. И эту проблему нам надо решать»
Все статьи