В генпрокуратурі розглянуть питання політичних репресій на Львівщині

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин звернувся до генерального прокурора України з проханням розглянути звернення Львівської обласної ради щодо політичних репресій в Україні. Про це повідомив голова комітету Олег Зарубінський, - інформує кореспондент «ОстроВ».

«Ми звернулися до генпрокурора з проханням поінформувати, що відбувається, у тому числі й з тими людьми, про яких ішлося у зверненні Львівської облради», - зазначив О. Зарубінський.

Наразі, комітет очікує відповідь від генпрокуратури.

Також, як зазначає депутат Верховної Ради, було надіслано звернення Комітету до Голови пенітенціарної служби України про надання Комітету інформації щодо умов утримання колишніх керівників органів виконавчої влади, до яких було застосовано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Нагадаємо, на засіданні сесії Львівської облради 4 січня 2011 року, депутати ухвалили звернення до Президента України, ВРУ, КМУ та генпрокурора щодо політичних репресій в Україні.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Луганск
27.03.2026
15:53

«Мы не говорим о войне». Луганский дневник

Если пенсионер не дурак, у него обычно две пенсии (российская и украинская), а на две пенсии он может жить не работая и вполне неплохо питаться. Здесь даже дело не в деньгах, а в каком-то общем укладе жизни.
Страна
26.03.2026
14:00

Усиление мобилизации в Украине: цифровизация и тотальный учет

Мобилизация в Украине в ближайшее время может перейти в значительно более жёсткую и более контролируемую фазу. Речь идёт не об отдельных точечных изменениях, а о попытке закрыть сразу несколько ключевых "серых зон".
Мир
25.03.2026
13:03

«С Киевом надо делать то же самое, что сейчас Иран делает с Израилем». Российские СМИ об Украине

«Нам надо хотя бы начать с мостов через Днепр, в том числе, в районе Киева. У нас есть «Орешник». Может, пустить его на один из мостов через Днепр? И тут же сказать, что, если вы не уходите за административные границы Донецкой и Луганской народных...
Все статьи