Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
Больше новостей о Донбассе в нашем Telegram канале
5 квітня у Тернополі вперше відбудеться святкування Дня велосипедиста, - повідомляє "Zaxid.net".
Мета акції - популяризувати велорух в Тернополі.
На свято запрошуються не тільки власники роверів, а й всі активні городяни. Екстрим-родзинкою свята стане виступ команди тернопільських тріалістів та BMX, який відбуватиметься на Театральному майдані Тернополя з 12.30.
В один день заплановане урочисте відкриття одразу кількох велопарковок. Перша громадська велопарковка, встановлена владою міста, почне працювати біля міської ради. Першому запаркувати свій велосипед тут буде запропоновано міському голові Тернополя Роману Заставному.
Першу велопарковку, встановлену приватною структурою, заплановано відкрити біля Галицького ринку.
Наймасовішим заходом свята стане велопробіг - він охопить вулиці та проспекти всіх районів Тернополя.
Творчим доповненням "Велодня" стане відкриття виставки переможців тематичного фотоконкурсу "Велосипед" в Барі "Коза".
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта