Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
Больше новостей о Донбассе в нашем Telegram канале
Шахову школу імені Василя Іванчука відкриють у Тернополі вже до кінця поточного року, - повідомляє «20 хвилин».
Знаходитиметься школа на вулиці Подільській, де готують приміщення. У школі створять всі умови для шахістів - буде достатньо шахових дошок та годинників. Окрім цього із учнями працюватимуть кваліфіковані тренери.
Відзначимо, що шахова школа імені уродженця Копичинець Гусятинського району Тернопільщини Василя Іванчука уже діяла в Тернополі близько п’яти років. Вона розташовувалась у приміщенні технічного університету. Її учні були фіналістами турнірів. Нова школа має підняти рівень шахістів ще вище. Про це заявили ініціатори її відновлення.
Окрім того на початку жовтня цього року у "Подолянах" відбудеться шахова олімпіада. У її рамках, крім турніру для аматорів та розрядників, відбудуться ще змагання серед майстрів. У них візьмуть участь шахісти із трьох країн світу, тому змагання матимуть статус міжнародних.
Довідка
Вас́иль Іванчýк народився 18 березня 1969 року у Копичинцях Гусятинського району. Відомий український шахіст, міжнародний гросмейстер. Триразовий переможець супертурніру в Лінаресі. Триразовий переможець шахових олімпіад: 1988 та 1990 рр. - у складі збірної СРСР, 2004 р. - у складі збірної України. Чемпіон Европи 2004 р. Фіналіст першості світу ФІДЕ 2001-2002 рр. На жовтень 2007 року мав рейтинг ФІДЕ 2787 (друге місце).
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта