У Львові відкриють фотовиставку до 65-річчя визволення України від фашистівФотовиставку до 65-річчя визволення України від фашистів буде експоновано у Російському культурному центрі міста Львова, — повідомляє «ZAXID.NET» з посиланням на прес-службу Російського культурного центру.

Ініціаторами виставки «Визволення України: день за днем» виступили одеська молодіжна організація «Колокол» та Федерація скаутів «Галицька Русь».

В експозиції зібрані фотографії зі всієї України 1943-44 років, на яких зображені події визволення країни від окупантів. Світлини збирались протягом чотирьох місяців в архівах українських міст та в Центральному Архіві міністерства оборони Росії в м.Подольську.  

Планується, що у заході візьмуть участь ветерани Великої Вітчизняної війни, а також представники молодіжних організацій України, Росії та Білорусії. Молоді активісти подарують ветеранам пам’ятні сувеніри та символи перемоги — Георгієвські стрічки. 

Запрошені також дипломати, акредитовані у Львові.

Виставка відкриється 20 листопада о 15.30 год. у Російському культурному центрі Львова.

Після Львова виставку «Визволення України» буде експоновано у Запоріжжі, Сімферополі та Києві.
Статьи

Донбасс
14.04.2024
18:21

Новое издание обещает жителям "ДНР/ЛНР" новости о родившей котят кошке и некрашеном заборе. Обзор СМИ оккупированного Донбасса

  На минувшей неделе СМИ оккупированного Донбасса были традиционно скучны. Многочисленные близкие к местным властям Телеграм-каналы вслед за официальными источниками массовой пропаганды цитировали политиков чужой страны и в честь 12 апреля...
Страна
12.04.2024
15:51

Ипотечная программа "єОселя": шанс на жилье, который не всем по карману

Главная особенность программы – это возможность приобрести жилье в ипотеку под 3-7% сроком на 20 лет с минимальным взносом 20%. Подобных условий еще никогда не было на ипотечном рынке Украины, поэтому неудивительно, что программа пользуется...
Страна
12.04.2024
11:24

"Экономическое бронирование" от мобилизации: работа в "белую" или "налог на трусость"?

"На одного воина, который защищает Украину, должно быть 8 человек, которые обеспечивают экономически содержание этого воина. Надо находить те меры и средства, которые могут способствовать поднятию уровня экономики".
Все статьи