Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
Больше новостей о Донбассе в нашем Telegram канале
2,5 мільйони гривкеь виділять з обласного бюджету на розвиток дошкільної освіти Львівщини, - повідомляє «ЗІК».
У минулому році у Львівській області на 2,7 відсотка вдалося збільшити охоплення дітей дошкільною освітою, або на понад 4,3 тисячі дітей. У нашій області функціонує 532 дитячі навчальні заклади, у яких виховується понад 52,3 тисячі дітей. Загалом на Львівщині дошкільною освітою охоплено в середньому 68 відсотків дітей.
Цей показник, на жаль, на Львівщині нижчий, ніж загалом по Україні.
Як розповів начальник головного управління освіти та науки ЛОДА Павло Хобзей, цього року планується досягнути збільшення цього показника ще на 5 відсотків. Для цього з обласного бюджету буде виділено 2,5 млн грн. За ці кошти будуть відкриті нові навчальних групи, поліпшуватимуть матеріально технічну базу дитячих навчальних закладів.
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта