Цього року у Львові значно збільшилась кількість соціальної реклами

У Львові за перше півріччя уп’ятеро збільшилась кількість соціальної реклами, - повідомляє "Медіастар".

«Реалізація соціальних програм сприяє підвищенню культурного рівня суспільства і є необхідною для міста. Збільшення кількості соціальної реклами сприяє пропаганді важливих культурних і загальнолюдських цінностей, досягненню суспільно корисних цілей», - каже директор КП «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун.
За перше півріччя витрати з міського бюджету на соціальну рекламу склали понад 250 тис. грн.. Тоді як за аналогічний період 2008 р. місто витратило на розміщення соціальної реклами близько 50 тис. грн.
Розміщення соціальної реклами у Львові здійснюється відповідно до затверджених у грудні 2008 р. рішеннями виконавчого комітету Львівської міської ради: «Положення про порядок підготовки та розміщення реклами соціальних програм у м. Львові» та «Переліку соціальних програм Львівської міської ради на 2009 р.». Згідно з цими рішеннями цьогоріч влада планувала реалізувати 52 соціальні програми. Станом на сьогодні вже було розміщено 38 соціальних програм.
Комунальне підприємство скерувало рекламорозповсюджувачам листи-звернення, аби усі рекламорозповсюджувачі, які мають вільні рекламні конструкції і готові надати їх місту для розміщення соціальної реклами, щомісячно надсилали в КП адресну програму вільних площин. В подальшому КП аналізує та опрацьовує цю адресну програму із врахуванням вимог щодо розміщення соціальних програм, а також бере до уваги відповідальність та добросовісність рекламорозповсюджувача щодо оперативного розміщення зображення та утримання рекламної конструкції.
«Розміщення у місті значної кількості соціальної реклами є доброю підтримкою рекламорозповсюджувачів у період складної економічній ситуації. Оскільки на час розміщення соціальної реклами із рекламорозповсюджувачів не стягується плата за користування місцями», - зауважує Інна Свистун.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Страна
03.07.2025
15:00

Множественное гражданство в Украине: выгоды и риски

Принятый документ может привести к утрате украинского гражданства для тех, кто вынужденно остаётся в оккупации.
Луганск
02.07.2025
10:00

Дневник матери 18-летнего добровольца: отношения «местные - военные» и «женщины - мужчины»

В последнее время появилась какая-то мерзкая тенденция писать в пабликах о том, что некоторые девушки/женщины, мол, выходят замуж за молодых штурмовиков аж по три раза: одного похоронят, выплату получат, за второго выйдут...
Мир
01.07.2025
17:00

«Население «Большого Донбасса» сократилось в три раза». Российские СМИ об Украине

...Я уверена, что украинский народ в большинстве своем все правильно понимает. Это всегда был братский народ. Они проснутся, они очнутся. Они очнутся и дадут адекватную оценку всему, что происходило и происходит.
Все статьи