Ціна проїзду в міжміських маршрутках на Львівщині зросте?

Після подорожчання вартості проїзду у «душогубках» Львова нас очікує ще одна «приємна» новина: дуже скоро може подорожчати проїзд у міжміських маршрутках. Про це повідомляє "ЗІК" із посиланням на водіїв АТП 14630.

Водії уже кілька днів підряд інформують людей про підняття тарифів на проїзд у маршрутках. Щоправда, називають різні дати: одні кажуть, з 10 вересня, інші – з 20 вересня. Натомість вартість проїзду подорожчає, за їх словами, зросте наполовину.

Якщо тепер проїзд із Львова у Жовкву маршруткою №151 даного перевізника коштує 5 гривень, то, кажуть водії, коштуватиме сім. За словами водіїв, тарифи уже передані на розгляд у Львівську обласну державну адміністрацію.

Львівська ОДА справді займається цим питанням. Джерело повідомило, що вчора з цього питання відбулася нарада під головуванням виконувача обов’язки головного управління економіки Львівської ОДА Миколи Польового. Про результати цієї наради поки що не вдалося з’ясувати жодної інформації.

Статьи

Страна
19.06.2024
11:41

Повышение налогов: забытые обещания

Речь идет о налогах, которые платят из своего кармана обычные граждане. Никто не предлагает повысить налог на прибыль предприятий, на дивиденды акционеров (налог на инвестиционный доход), рентные платежи за недропользование, экологический налог. Это...
Мир
18.06.2024
10:21

"Пока не дойдем до польских границ...". Российские СМИ об Украине

«А какое они имеют право требовать от нас открыть Азовское море? Кому собираются обеспечить свободу судоходства во внутреннем море России?»
Луганск
15.06.2024
20:03

Работа на отдачу: как работает малый групповой дом "Світанок", где воспитываются дети-переселенцы из Лисичанска

Звучит ужасно, но - он не разговаривал, во-первых, потому что с ним в больнице НЕ РАЗГОВАРИВАЛИ. А во-вторых - потому что у него в ухе была пробка. И в ЛОР-отделении этого не заметили!
Все статьи