Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
Больше новостей о Донбассе в нашем Telegram канале
Сихівський район Львова ввійшов до ТОП-10 найбільш неблагополучних житлових масивів в Україні за версією журналу „Корсепондент”, — повідомляє „Кореспондент”.
Видання відзначає, що на Сихові найвища у Львові концентрація люмпенізованого елемента, безліч безробітних, високий рівень вуличної злочинності і найнижчі в обласному центрі ціни на житло.
Забудова багатоповерховим типовим житлом найбільшого житлового масиву Львова — Сихівського — розпочалась в 1979 році.
У даний час населення району складає близько 145 тисяч осіб. У роки радянської влади район заселявся в основному жителями сіл Львівської області.
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта