Студенти просять Януковича не закривати школу міліції на Прикарпатті

Студенти Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ написали звернення до Президента України Віктора Януковича з проханням не закривати начальний заклад, - повідомляє “Репортер”.

Нагадаємо, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 липня 2011 р. за пропозицією МВС ліквідується Прикарпатський юридичний інститут Львівського державного університету внутрішніх справ. Передбачено продовження навчання студентів ПЮІ ЛьвДУВС в університеті, до складу якого входив даний заклад або в інших навчальних закладах системи Міністерства внутрішніх справ шляхом переведення в установленому порядку.

Але студенти скаржаться, що про умови переведення їм досі не повідомили, що порушилося їх право на вибір іншого навчального закладу. Тому вони, згідно з частиною 2 ст. 53 Конституції України, згідно з якою «держава забезпечує доступність вищої освіти», враховуючи, що форма власності в інституті є державною, вимагають надати Львівському державному університету внутрішніх справ приміщення Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ, які створені за кошти контрактників, і дати змогу завершити навчання в Івано-Франківську.

Якщо курсанти перебувають на державному утриманні і будуть забезпечені всім необхідним, то студенти, які навчаються за контрактом, не матимуть змоги оплатити проживання у Львові.

«Розпорядженням про ліквідацію інституту нам не дають можливості навчатися», – твердять студенти.

Статьи

Страна
28.09.2023
15:47

Экспортный затор. Проблема не только в Польше

По итогам января-июля "минус" по внешнеторговым операциям утроился по сравнению с тем же периодом 2022 г.: с $4,32 млрд до $13,88 млрд.  При этом товарный экспорт сократился на 14,7%, до $21,8 млрд, по данным Госстата.
Мир
27.09.2023
20:49

"Война в Судане дала украинцам возможность закрепиться на африканском континенте". Обзор западных медиа

Украина существенно ухудшила российское "соотношение военно-морских сил" – оперативный показатель, который она использует для вычета беспилотников, радаров, береговой артиллерии и так далее, а также судов, хотя до паритета все еще далеко.
Мир
26.09.2023
08:06

"Нашей стране нужно сделать все, чтобы быстрее закончить войну". Российские СМИ об Украине

"Я думаю, что сегодня мы увидим тревогу по всей Украине; я думаю, что будут поражены центры принятия решений, но этого недостаточно. Необходимо вырабатывать у противника рефлекс, как у собаки Павлова"
Все статьи